Úvod

Vážení návštěvníci, vítejte na webových stránkách Městysu Hvězdlice.

Aktuální informace


Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie - Staré Hvězdlice 21.9.2018, podrobnosti v příloze.


5. informační zpravodaj SO Mezihoří

5. informační zpravodaj SO Mezihoří.


Burčákový pochod Milotice 2018

SK Hvězdlice bude pořádat tak jako loni, zájezd na Burčákový pochod do Milotic v sobotu 13. října 2018, podrobnosti a příhláška v příloze.


Kotlíkové dotace 2017

Letáček - kotlíkové dotace, výzva k předkládání žádostí.


Zpravodaj SO Mezihoří

3. informační zpravodaj - SO Mezihoří.


Nabídka prostorů k podnikání

Městys Hvězdlice nabízí k pronájmu nebytové prostory v budově kulturního domu v Nových Hvězdlicích, které je možno využít k provozování kadeřnictví popř. kosmetiky, manikůry apod. Je zde samostatný vchod. Pronajímaná plocha je cca 15 m2, včetně sociálního zařízení. Měsíční nájemné je 400 Kč + úhrada spotřebované energie / cca 200 Kč měsíčně/. Prostory jsou volné od května 2017.


CETIN - Informace

Vyžádejte si zdarma "vyjádření o existenci nadzemních nebo podzemních sítí". Podrobnosti v letáku.


Nabídka obecní budovy k prodeji

Městys Hvězdlice nabízí k prodeji bývalou zemědělskou usedlost ve Starých Hvězdlicích. Podrobnosti v letáku.


Upozorňujeme občany, především seniory, na pochybné podomní prodejce. Žádáme Vás o zvýšenou opatrnost. Nepouštějte do svých domovů cizí osoby a v případě, že zaznamenáte podomní prodej, prodejce upozorněte na skutečnost, že podomní prodej je ve Hvězdlicích ZAKÁZÁN! Nařízení městyse č.1/2013 - Tržní řád


Krizport - informace

Informace o podmínkách příležitostného prodeje lihovin na kulturních a sportovních akcích a podmínkách pěstitelského pálení. Více na: http://krizport.firebrno.cz/aktualni-situace/all-informace-k-vyskytu-alkoholu-s-obsahem-methanolu-v-jmk


Videogalerie

- aktualizace - Videogalerie - Hvězdlice - jaro 2014


Kniha Hvězdlice

Kniha Hvězdlice V rámci výročí 750 let od první písemné zmínky o Hvězdlicích byla vydána kniha - Hvězdlice. Zájemci si tuto knihu mohou zakoupit na úřadu městyse nebo jim po domluvě může být zaslána. Cena knihy je 400,- Kč.


Oprava kostela ve Starých Hvězdlicích

V současné době probíhá oprava kostela ve Starých Hvězdlicích, bližší informace o probíhající opravě naleznete pod položkou Aktuální akce nebo na adrese: http://www.archaiabrno.org/home_cs/?acc=zapisnicek&blog_id=546&blog_date=201.